Nejpohodlnější trekové boty na trhu

Trekové boty Grisport disponují všemi potřebnými vlastnostmi,
které budete vyžadovat od svého obutí pro náročnou turistiku nebo i krátké volnočasové aktivity v přírodě

Potřebujete poradit s výběrem obuvi nebo správné velikosti? Zavolejte nám na číslo +420 577 101 249 nebo navštivte naši Poradnu.

Novinky

Outdoorová obuv Grisport

Outdoorové boty Grisport, to je především pohodlí. Jestli se chcete cítit v botech příjemně i na konci Vašeho dne, vyberte si značku Grisport. A to platí jak pro obuv na aktivní trávení Vašeho volného času, tzn. pro turistiku, treking, cestování, náročné túry do hor nebo jen do přírody, např. procházky do lesa , tak i pro pracovní boty s ochrannými vlastnostmi. To hlavní, co očekáváte od Vaší obuvi, je komfort za jakéhokoliv počasí, jedno, jestli je mráz, prudký liják nebo nesnesitelné vedro. Prostě, aby byly nohy v suchu a v teple a bez otlaků a plyskýřů. A jestli skutečně chcete takové boty, je Grisport tou pravou volbou. Škála modelů je velmi široká. Dámská i pánská obuv na trek, do města, na cestování nebo také zimní modely. Kotníkové nebo i nízké boty s membránou nebo odlehčené prodyšné typy do pěkného počasí. Preferujeme a používáme na svých produktech kvalitní kožené a textilní materiály, značkové podešve Vibram a funkční osvědčené membrány.

Výprodej


Co říkají naši zákazníci

Robert - Ravine Sympatex

Chodím ročně kolem 3000km v každém počasí a různých terénech a tyhle boty jsem koupil po superdakarech, které byly skvělé. Tyto jsou po 3 týdnech perfektně srostlé s nohou tak uvidíme jak se jim povede dál...

kedlubnar - Classic Dakar

Nejlepší boty, které jsem kdy měl. mám je asi čtyři roky, chodím s nimi ve sněhu na zimních vandrech a jsem moc spokojen. jen se bojím až si koupím nové, že už to nebude stejný, protože se pořád vymýšlí, jak to "vylepšit".

Věra Červinková - Daria

Krásná a velice pohodlná bota.

Identita recenzentů není ověřována

Novinky a aktuality

Nová kolekce jaro/léto 2023

Naskladnili jsme další novinky z letní kolekce, mezi nimi mimo jiné také sandály. :)   

Změna otevírací doby

Vážení zákazníci, ve dnech 25. a 26. května bude naše prodejna otevřena v čase 9:00 - 17:00.

Novinky v městské kolekci

Naskladnili jsme nové městské modely v rámci kolekce CITY 23.


Akce Akce

Crusader Spo-Tex

129 € 165 €

Aztec 60

105 € 139 €

Breeze

89 € 115 €

Livigno 94

95 € 119 €

Braciano 90

99 € 119 €

Torino 58

69 € 79 €

Calabre 21

85 € 115 €

Vinadio 94

69 € 79 €