Trekovky se slevou až 60 %? 🙂 To je Grisport OUTLET! Aktuální nabídku zobrazíte proklikem ZDE.

Dodací a platební podmínky

Po České republice i na Slovensko posíláme balíčky přes DPD. Objednávku si také můžete vyzvednout ve zlínské prodejně Grisport: Kvítková 248, 760 01 Zlín.

Na našem webu můžete platit online kartou, bankovním převodem nebo dobírkou při převzetí.

V případě osobního vyzvednutí na prodejně ve Zlíně je možná platba v hotovosti či kartou.

Veškeré objednané a potvrzené zboží je expedováno do 3. pracovních dnů od závazného potvrzení objednávky, pokud není dohodnuto jinak. Doba dodání zboží je do 3 pracovních dnů od expedice. U zásilek v hodnotě nad 1.000,- Kč dopravné v rámci České republiky neúčtujeme. V rámci Slovenska je dopravné zdarma u objednávek nad 150 EUR. V ostatních případech jsou náklady na dopravu zboží (pokud není dohodnuto jinak) následující: Česká Republika: 100,- Kč; Slovensko: 8,- EUR.

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou
Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem
Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267
https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana