Classic Dakar

Nejprodávanější

Model: 10303-40


Zboží může být u vás již 07.04.2020

U tohoto produktu máte dopravné zdarma


2.799

Skladem

Hodnocení:

2 4 / 5

Vyberte velikost: Tabulka velikostí


Chci oznámení o úpravě ceny nebo dostupnosti
Classic je náš historicky nejúspěšnější model.  Celokožená trekovka, která má minimum švů, což zlepšuje její odolnost proti průniku vlhkosti spolu s membránou Spo-Tex. Jedinečná konstrukce boty s mezipodešví z PU dává modelu nízkou hmotnost, ale přitom je obuv  dostatečně pevná i pro celodenní výlety. Classic je univerzální model s podařeným designem, který je přitom velmi jednoduchý. Hodí se na lehký i střední treking, popř. je vhodný i do města ke sportovně laděnému oblečení.
 
Svršek – hladká lícová hovězinová kůže Dakar

Membrána – Spo-Tex

Podešev – Vibram  Grisport

Mezipodešev – PU

Váha – 1110 g  (pár vel. 42) 

Tomáš V. - 27.11.2018 12:44

Parádní bota, v životě jsem v ničem pohodlnějším nechodil. Doporučuji!

Andres - 29.08.2018 21:26

Perfektní boty, které jen dokazují, že v jednoduchosti je síla. Kůže podpoří kotník v bocích a Cordura v zadní části odlehčuje ohyb boty při chůzi. Noha drží pevně a jistě. Bota rovnoměrně přilne bez otlaku, bez pohybu=bez puchýřů. Na starých se mi ochodila podrážka a vydrolila mezipodešev, jinak bez známek opotřebení(10 let běžné turistiky). Chtěl jsem nechat opravit obuvníkem a mít je nejlépe na doživotí, ale chci podpořit prodej tohoto typu. Aby se prodávaly nejlépe i pro další generace. Vřele doporučuji. Nad jinýma ani neuvažuji.

kedlubnar - 04.11.2017 08:48

Nejlepší boty, které jsem kdy měl. mám je asi čtyři roky, chodím s nimi ve sněhu na zimních vandrech a jsem moc spokojen. jen se bojím až si koupím nové, že už to nebude stejný, protože se pořád vymýšlí, jak to "vylepšit".

XXX - 03.09.2017 09:16

Boty jsem nosila přes 10 let a pořád drží. Zvládaly i delší přechody, nikdy mě neotlačily, krásně sedí, noha je v nich pevná. Když jsem sháněla nové boty, tak Grisport byla jasná volba. :-)

Karolína - 07.07.2017 17:48

Boty mám už nějaký ten pátek, první i druhé vydržely 5 let, než zmizel vzorek. S třetím modelem už tak spokojená nejsem. Firma zřejmě změnila technologii a po dvou letech občasného nošení na hory podrážka celá praskla. Stále doporučuji jako dobrou celokoženou botu, ale už prostě nemají takovou výdrž jako dřív.

Mohlo by se vám líbit