Trekovky se slevou až 60 %? 🙂 To je Grisport OUTLET! Aktuální nabídku zobrazíte proklikem ZDE.

Walker Dakar

Nejprodávanější

Model: Grisport 10309 Dakar


Zboží může být u vás již 24.05.2024

U tohoto produktu máte dopravné zdarma


2.999

Skladem

Hodnocení:


Vyberte velikost: Tabulka velikostí


Chci oznámení o úpravě ceny nebo dostupnosti
Velmi univerzální model, který se hodí i na delší výlety do přírody a zároveň jej můžete použít i ve městě nebo na cestování v jakémkoli počasí, v zimě i po zbytek roku.
Walker je velmi pohodlná bota díky své nízké hmotnosti a unikátní konstrukci. Přitom Vás dobře ochrání před špatným počasím díky vybavení membránou Spo-Tex a koženému svršku s vodoodpudivou úpravou. Zajímavé na tomto modelu je , že vrchový materiál má minimum švů, což u nízké trekové boty není až tak běžné.

Svršek -  lícová hladká hovězina Dakar s vodoodpudivou úpravou

Membrána -  Spo-Tex / Gritex

Podešev – Vibram Grisport

Mezipodešev – PU

Váha – 1000 g  (pár vel. 42)
Identita recenzentů není ověřována

Miloš - 03.10.2020 17:58

Miloš - 03.10.2020 17:57

Mirek - 26.05.2015 22:15

Tyhle boty jsem nosil od jara do zimy skoro 10 let. Absolvoval jsem s nimi nespočet výletů, dovolených ve městech i v přírodě, horských tůr, ferrat, šifrovaček, festivalů... Když nad tím teď přemýšlím, měl jsem je o pár týdnů déle, než svou přítelkyni, kterou jsem v nich nejspíš sbalil:-) Až letos se jim povolila podrážka. Ale jinak vypadaly pořád jako nové, protože i po největším blátě je stačí opláchnout, po osušení máznout krémem a po přeleštění jsou za chvíli jako nové. Netušil jsem, že se ještě vyrábí, takže když jsem teď před odjezdem na hory sháněl podobně univerzální náhradu, 3 dny jsem na internetu pročítal vše možné a nemožné o ferratových botách. Po projití hromady obchodů jsem začínal propadat beznaději. Když v tom jsem je uviděl ... hned před obchodem jsem je přezul a už kolem nich znovu chodím v předsíni :-) Doporučuji!!! PS: Prodavač nejdřív zlehka namítal, že tyhle boty nemají ani polovinu z parametrů, podle kterých jsem sháněl nové ferratové boty. Když ale viděl moje nadšení a vysvětlil jsem mu, že jsem s nimi ferraty bez problémů 10 let chodil a k tomu to ostatní, pokorně odvětil "nebudu učit orla létat" a rovnou je začal balit. Vůbec bych se nedivil, kdybych ho v nich příště potkal:-) PS2: Když už jsem psal o té s přítelkyni ... za 3 týdny se berem, takže analogie pokračuje. Asi bych jí o tom přirovnání neměl říkat, ale na druhou stranu - může být dalších 10 let v klidu:-)

- 21.03.2015 17:08

Budu kupovat mamince už podruhé. Jak pravila: "prosim tě, už mně nekupuj žádný ty Ády a tak, já chci zas nějaký ty kožený, jak jsem je tehdy dostala k narozeninám. Už dosluhují." A já dodávám, že po snad 10 letech chození na dlouhé vycházky s boxerem už nevydržel vnitřek :)

Step - 13.09.2014 18:03

Stejně jak říkají ostatní, u bot mi odešla podešev asi po dvouletém neustálém užívání jak v přírodě, tak ve městě. Chystám se kupovat potřetí.

Mohlo by se vám líbit