Trekovky se slevou až 60 %? 🙂 To je Grisport OUTLET! Aktuální nabídku zobrazíte proklikem ZDE.

Civetta Dakar

Nejprodávanější

Model: Grisport 10353 Dakar


Zboží může být u vás již 24.05.2024

U tohoto produktu máte dopravné zdarma


3.569

Skladem

Hodnocení:


Vyberte velikost: Tabulka velikostí


Chci oznámení o úpravě ceny nebo dostupnosti
Osvědčený unisex model celokožené trekovky s minimem švů. Díky svému civilnímu vzhledu je univerzálně použitelný na lehký i střední trek, popř. do města, hlavně v zimním období.  Bota je velmi pohodlná díky konstrukci mezipodešve z lehkého a pružného  PU materiálu  tzv. „injected“ technologií a bohatým polstrováním interiéru.
Ochrana proti vlhku a chladu je zaručena výkonnou membránou Sympatex.

Svršek -  lícová hladká hovězina Dakar s vodoodpudivou úpravou

Membrána -  Sympatex

Podešev – Vibram Grisport

Mezipodešev – PU

Váha – 1200 g  (pár vel. 42)
Identita recenzentů není ověřována

Radomír - 28.03.2022 08:32

Petra - 13.01.2021 11:46

Adam - 28.07.2018 22:43

Nechci tady trhat pětihvězdičkovou partu. Jsou to kvalitní a odolné trekové boty. Po vyzkoušení výletem na kopec (cca 20km) bylo jasné, že sedí skvěle a netlačí a mohou jít rovnou do akce. Využité 20 dnů ve středně náročném severském terénu (dálková stezka) s 15 až 20kg batohem na zádech - opotřebení mírné. Kvalitní podrážka zajišťující dobrou stabilitu v prudších úsecích. Při brodění potoků jen zanedbatelně navlhlé špičky (žádný problém). ALE: Velmi základní vložka, která se po cca týdnu rozšlapala a přečnívala přes patu, takže jsem ji musel více než o 1cm zkrátit. Doporučuji nahradit jinou. Asi po 10 dnech ohyb začal tlačit seshora na začátky palců a způsobovat menší puchýře. Toto může být jen problém tvaru mojí nohy, ale chci to raději zmínit. Minulé boty Grisport (nevím model) měly v tomto místě oválné "okénko" s pouze jemnou kůží a tak tento problém nenastával. Jinak určitě můžu doporučit.

Michal - 25.11.2017 15:10

Boty mám pár týdnů a mohu každému doporučit. Od pohodlnosti až k odolnosti jsou úplně bezvadné :) Zatím po každodenním nošení do práce i v dost silném dešti nepropustí ani kapku. A co se týče začínajícího chladného počasí se už také osvědčili. Po namazání vhodným voskem nebo krémem budou dlouhou dobu jako nové (a to já je zatím mám) Děkuji obchodu Grisport :)

Tomáš - 30.09.2015 09:29

Velká Studená dolina -- Vysoké Tatry.. 7 hodin deště..... Bota naprosto dokonalá.

Mohlo by se vám líbit