Trekovky se slevou až 60 %? 🙂 To je Grisport OUTLET! Aktuální nabídku zobrazíte proklikem ZDE.

Crusader Sympatex

Nejprodávanější

Model: Grisport 11603 Dakar


Zboží může být u vás již 25.07.2024

U tohoto produktu máte dopravné zdarma


4.399

Skladem

Hodnocení:


Vyberte velikost: Tabulka velikostí


Chci oznámení o úpravě ceny nebo dostupnosti
Vlajková loď  značky Grisport.  Jedná se o pevnou  trekovku  se zvýšeným celokoženým svrškem. Bota  se hodí i do těžších náročnějších podmínek se střední zátěží.
Přes svou pevnou a robustní konstrukci je model velmi komfortní a pohodlný a budete se v něm cítit dobře již od první minuty chůze.  Přispívá k tomu masívní, ale odlehčená podešev Vibram s PU mezipodešví, která dobře tlumí nárazy a došlap je měkký a pružný.
 
Vrchový materiál je z hověziny Dakar,  který je upraven proti nasákavosti. Dostatečná ochrana proti vlhkosti je zajištěna membránou Sympatex,  která je navíc výborně prodyšná a dobře transportuje pot směrem ven z boty.  Mezipodešev z polyuretanu má unikátní konstrukci – v patní a špicové části je hodně zvýšena a působí tak jako ochrana proti okopání a oděru a také zajišťuje dobrou fixaci chodidla a tím stabilitu chůze.

Svršek -  lícová hovězina DAKAR  s vodoodpudivou úpravou

Membrána -  Sympatex

Podešev – Vibram Grisport (pryžová)

Mezipodešev – PU

Váha – 1600 g  (pár vel. 42) 
Identita recenzentů není ověřována

Martin - 13.03.2020 13:54

Tyhle botky bych chtěl mít doma

Honza - 24.07.2017 12:42

Mohu doporučit. Používal jsem je 6 let stylem, že každý rok absolvovaly minimálně jeden cca čtyřdenní přechod hor natěžko a cca 10-15 kratších, víceméně jednodenních výletů, a až teď, šestým rokem, dosloužily. Svršek boty by nachodil ještě hromadu výletů, ten je při rozumné údržbě téměř nezničitelný, ale bohužel se rozpadla podrážka. Jednak povolilo lepidlo spojující segmenty podrážky, ale začal se drolit i materiál hlavního dílu podrážky, takže oprava asi už nemá smysl. Škoda, mohly ještě rok dva vydržet, nicméně i tak jsou to za přijatelnou cenu super boty, které vřele doporučuji. Už mám objednané ty stejné, nové.

Martin - 28.02.2017 21:57

Neuvěřitelně kvalitní obuv. Aktivně, celoročně, ji užívám již 9 rokem a až na běžná opotřebení, slouží stále stejně. Kdybych jim jen věnoval více péče, vypadaly by snad stále jako nové. Doporučuji.

Mohlo by se vám líbit