Trekovky se slevou až 60 %? 🙂 To je Grisport OUTLET! Aktuální nabídku zobrazíte proklikem ZDE.

Summit Sympatex

Výprodej

Model: Grisport 871 Dakar


Zboží může být u vás již 15.07.2024

U tohoto produktu máte dopravné zdarma


3.199 4.299 Kč

Skladem

Hodnocení:


Vyberte velikost: Tabulka velikostí


Jeden z našich bestsellerů již hezkou řádku let.  Je určen pro toho, kdo chce pevnou a pohodlnou botu, která jej nezradí ani v nejméně příznivých podmínkách – např. ve velkém lijáku či sněhové kalamitě. Model má klasický celokožený vzhled a chůze v něm je skutečně pohodlná  jako v bavlnce. Svršek je bohatě vypolstrován, především ve vrchní části.  PU mezipodešev dobře tlumí nárazy a eliminuje nerovný kamenitý povrch.
 
Svršek je z hovězinové usně DAKAR. Dostatečná ochrana proti vlhkosti je zajištěna membránou Sympatex,  která je navíc výborně prodyšná a dobře transportuje pot směrem ven z boty. Pryžová podešev Bighorn je prověřena lety a má zajímavé vylepšení torzní tuhosti tím, že mezi vnější podešev a mezipodešev je umístěn speciálně tvarovaný plátek z nylonu. – tzv. Rsystem.

 
Svršek – lícová hovězina DAKAR  s vodoodpudivou úpravou

Membrána – Sympatex

Podešev –  pryžová BIGHORN

Mezipodešev – PU

Váha – 1500 g  (pár vel. 42) 
Identita recenzentů není ověřována

Stan Klement - 17.07.2020 19:46

Jana - 19.02.2018 13:40

Tenhle model mám už cca 10 let, je usilovně a pilně nošený, ať už na hory ( Tatry, Dolomity) nebo jen obyčejné túry a výlety víkendové.Je pohodlný, celoroční,snese i pochod mokrým sněhem.Celou dobu perfektní, až teprve teď odchází podrážka.Zvažuji buď opravu u zlínské firmy, protože svršek je stále v dobrém stavu, udržovaný.Nebo nákup stejného modelu.Výborné boty.

Tomáš - 27.10.2014 22:04

Vyzkoušeno zatím jen jednou v Beskydech.Zpracování kvalitní a velmi pohodlné.Příště opět Grisport :)

Pecka - 10.07.2014 09:07

Boty Summit Sympatex jsem si koupil přibližně před 3/4 rokem na chození po horách (Jeseníky, Beskydy, Hostýnské vrchy, Slovensko,...) a mohu jedině doporučit zájemci, který nechce zbytečně drahé, ale přitom kvalitní a pohodlné pohorky. I přes vizuální mohutnost jsou lehké a velice pohodlné. Vyzkoušeno i v mokrém prostředí a membrána bez problému ;) Prostě pohoda ... Good luck :)

Aleš - 22.10.2013 17:45

Tuto botky mám pět let. Nedám na ně dopustit. Používal jsem je při stavbě domu a na tůry. Dnes už jsou v horším stavu, proto tyto starší dodělám v práci a zároveň si na tůry objednám ty samé nové! K tomu, že hodně vydrží jsou ještě pohodlné!

Mohlo by se vám líbit