Sherpa Dakar

Nejprodávanější

Model: Grisport 629 Dakar


Zboží může být u vás již 25.11.2020

U tohoto produktu máte dopravné zdarma


2.499

Skladem

Hodnocení:


Vyberte velikost: Tabulka velikostí


Chci oznámení o úpravě ceny nebo dostupnosti
Jeden z našich bestsellerů.  Tato trekovka je univerzální, dostupná  a velmi pohodlná. Můžete ji použít v jakémkoliv ročním období  na lehké a středně náročné výlety i na běžné nošení.
 
Komfort boty je dán odlehčenou konstrukcí, zdokonalenou technologií přímého nástřiku podešve na svršek a dobrým „střihem“ svršku.   O pevnou fixaci chodidla se stará Support Systém a rezistenci proti vlhku a chladu zajišťuje membrána Gritex.
 
Svršek – hladká lícová hovězinová kůže Dakar

Membrána – Gritex

Podešev – pryžová HIKING

Mezipodešev – PU

Váha – 1100 g  (pár vel. 42) 

Pavel - 06.08.2020 18:12

Pavel - 06.08.2020 18:12

Hanka - 03.10.2018 21:33

Tyto botky mi skvěle sloužily neuvěřitelných 16 let(!) k občasnému pěšímu zkoumání krás naší vlasti. Po této době se ale na nich zřejmě podepsal "zub času" a to tak, že se doslova "sloupla" podrážka od celého svršku boty (spoj se úplně rozdrolil, nejdřív nenápadně na patě, ale velmi rychle podél celé boty, sotva jsem dojela z výletu domů). V prvním záchvatu zklamání jsem byla téměř rozhodnutá, že si snad nechám boty znovu podrazit, protože svršek zůstal ve skvělém stavu a byly tak dobře rozšlápnuté a ozkoušené, nikdy mě nezradily, nikdy nepromokly, tepelná pohoda stále stejná od března do listopadu - vyloženě do sněhu jsem s nimi nechodila. Když jsem ale zjistila, že se stále dají sehnat, navíc na dnešní poměry za skvělou cenu (před těmi 16 lety jsem za ně dala necelých 1800,-), kupuji nové :-).

u - 20.03.2018 20:49

Nejlepsi pohorky co jsem zatim mel, zitra mi prijde model Sella, zrejme o podrazku modernejsi. Temto jsem prochodil podrazku po kazdodennim noseni behem celeho roku za cca 4 roky a pak jeste rok dva slouzily jako vyborne pracovni..Skoda jen te podrazky, svrsek zustal skvely.

Roman Š. - 06.12.2015 09:05

Pozdravuji, boty firmy Grisport u mne dospěly. Je to tak, nedávno jsem je (jeden pár)používal celých 18 let! V létě na tůry i po Beskydech, v zimě pořád na běžné denní nošení. Jen mne mrzí, že zároveň musím konstatovat jejich exitus. Ihned objednávám nové...-))

Mohlo by se vám líbit