Nejpohodlnější trekové boty na trhu

Trekové boty Grisport disponují všemi potřebnými vlastnostmi,
které budete vyžadovat od svého obutí pro náročnou turistiku nebo i krátké volnočasové aktivity v přírodě

Potřebujete poradit s výběrem obuvi nebo správné velikosti? Zavolejte nám na číslo +420 577 101 249 nebo navštivte naši Poradnu.

Novinky

Outdoorová obuv Grisport

Outdoorové boty Grisport, to je především pohodlí. Jestli se chcete cítit v botech příjemně i na konci Vašeho dne, vyberte si značku Grisport. A to platí jak pro obuv na aktivní trávení Vašeho volného času, tzn. pro turistiku, treking, cestování, náročné túry do hor nebo jen do přírody, např. procházky do lesa , tak i pro pracovní boty s ochrannými vlastnostmi. To hlavní, co očekáváte od Vaší obuvi, je komfort za jakéhokoliv počasí, jedno, jestli je mráz, prudký liják nebo nesnesitelné vedro. Prostě, aby byly nohy v suchu a v teple a bez otlaků a plyskýřů. A jestli skutečně chcete takové boty, je Grisport tou pravou volbou. Škála modelů je velmi široká. Dámská i pánská obuv na trek, do města, na cestování nebo také zimní modely. Kotníkové nebo i nízké boty s membránou nebo odlehčené prodyšné typy do pěkného počasí. Preferujeme a používáme na svých produktech kvalitní kožené a textilní materiály, značkové podešve Vibram a funkční osvědčené membrány.

Akční nabídka


Co říkají naši zákazníci

Hanka - Sherpa Dakar

Tyto botky mi skvěle sloužily neuvěřitelných 16 let(!) k občasnému pěšímu zkoumání krás naší vlasti. Po této době se ale na nich zřejmě podepsal "zub času" a to tak, že se doslova "sloupla" podrážka od celého svršku boty (spoj se úplně rozdrolil, nejdřív nenápadně na patě, ale velmi rychle podél celé boty, sotva jsem dojela z výletu domů). V prvním záchvatu zklamání jsem byla téměř rozhodnutá, že si snad nechám boty znovu podrazit, protože svršek zůstal ve skvělém stavu a byly tak dobře rozšlápnuté a ozkoušené, nikdy mě nezradily, nikdy nepromokly, tepelná pohoda stále stejná od března do listopadu - vyloženě do sněhu jsem s nimi nechodila. Když jsem ale zjistila, že se stále dají sehnat, navíc na dnešní poměry za skvělou cenu (před těmi 16 lety jsem za ně dala necelých 1800,-), kupuji nové :-).

Tomáš - Civetta Dakar

Nejlepší bota co jsem si kdy koupil. Tomáš

Jarda - Roberto 40

supr bota

Novinky a aktuality

Naskladnění modelu Denali

Vážení zákazníci, právě jsme opět naskladnili oblíbený model Denali Sympatex. Nyní můžete objednávat, jak je libo. :)

Znovuotevření prodejny

Naše prodejna ve Zlíně je opět otevřená! Budeme se těšit na vaši návštěvu.

Nová kolekce jaro/léto 2021

Právě jsme naskladnili modely z nové kolekce JARO/LÉTO 2021. Modely z této kolekce můžete zobrazit v katalogu pomocí filtru "Novinky".


Výprodej Výprodej

Asti 90

1.499 Kč 2.399 Kč

Pantelleria

1.799 Kč 2.499 Kč

Marostica

1.399 Kč 2.199 Kč

Bassano

1.399 Kč 2.199 Kč

Trentino

2.299 Kč 3.299 Kč