Nejpohodlnější trekové boty na trhu

Trekové boty Grisport disponují všemi potřebnými vlastnostmi,
které budete vyžadovat od svého obutí pro náročnou turistiku nebo i krátké volnočasové aktivity v přírodě

Potřebujete poradit s výběrem obuvi nebo správné velikosti? Zavolejte nám na číslo +420 577 101 249 nebo navštivte naši Poradnu.

Novinky

Outdoorová obuv Grisport

Outdoorové boty Grisport, to je především pohodlí. Jestli se chcete cítit v botech příjemně i na konci Vašeho dne, vyberte si značku Grisport. A to platí jak pro obuv na aktivní trávení Vašeho volného času, tzn. pro turistiku, treking, cestování, náročné túry do hor nebo jen do přírody, např. procházky do lesa , tak i pro pracovní boty s ochrannými vlastnostmi. To hlavní, co očekáváte od Vaší obuvi, je komfort za jakéhokoliv počasí, jedno, jestli je mráz, prudký liják nebo nesnesitelné vedro. Prostě, aby byly nohy v suchu a v teple a bez otlaků a plyskýřů. A jestli skutečně chcete takové boty, je Grisport tou pravou volbou. Škála modelů je velmi široká. Dámská i pánská obuv na trek, do města, na cestování nebo také zimní modely. Kotníkové nebo i nízké boty s membránou nebo odlehčené prodyšné typy do pěkného počasí. Preferujeme a používáme na svých produktech kvalitní kožené a textilní materiály, značkové podešve Vibram a funkční osvědčené membrány.

Akční nabídka


Co říkají naši zákazníci

Miloš - Walker Dakar

Andres - Classic Dakar

Perfektní boty, které jen dokazují, že v jednoduchosti je síla. Kůže podpoří kotník v bocích a Cordura v zadní části odlehčuje ohyb boty při chůzi. Noha drží pevně a jistě. Bota rovnoměrně přilne bez otlaku, bez pohybu=bez puchýřů. Na starých se mi ochodila podrážka a vydrolila mezipodešev, jinak bez známek opotřebení(10 let běžné turistiky). Chtěl jsem nechat opravit obuvníkem a mít je nejlépe na doživotí, ale chci podpořit prodej tohoto typu. Aby se prodávaly nejlépe i pro další generace. Vřele doporučuji. Nad jinýma ani neuvažuji.

Novinky a aktuality

Prodloužená lhůta pro výměnu dárků

Nesedící Vánoční dárky u nás můžete výměnit do 5.1.2022.

Doručení do Vánoc

U zboží objednaného do 19.12. garantujeme doručení do Vánoc.

Naskladnění modelu Denali

Vážení zákazníci, právě jsme opět naskladnili oblíbený model Denali Sympatex.


Výprodej Výprodej

Asti 90

1.499 Kč 2.399 Kč

Pantelleria

1.799 Kč 2.499 Kč

Marostica

1.399 Kč 2.199 Kč

Bassano

1.399 Kč 2.199 Kč

Trentino

2.299 Kč 3.299 Kč